Pracoviská a špecialisti

Trnava – Ambulancia pre diabetes, poruchy metabolizmu a výživy, JAL, s. r. o.

MUDr. Jozef Lacka, PhD., MBA

MUDr. Jozef Lacka, PhD., MBA, je lekár so špecializáciu v odbore diabetológia, poruchy metabolizmu a výživy a aj v odbore endokrinológia. Pôsobí v Ambulancii pre diabetes, poruchy metabolizmu a výživy v neštátnom zdravotníckom zariadení JAL, s. r. o., v Trnave. Vo svojej praxi využíva moderné diagnostické a liečebné postupy. Súčasťou starostlivosti je aj liečba pacientov s poruchami metabolizmu tukov. Poskytuje rady a odporúčania pacientom s obezitou. Podieľa sa na vývoji nových liekov v rámci klinického skúšania liekov na cukrovku ako aj poruchy metabolizmu tukov. Vo svojej praxi využíva kontakt s pacientmi prostredníctvom najmä elektronickej komunikácie (rady pacientom, možnosť objednať sa prostredníctvom mailu na adrese diabetologiatrnava@gmail.com). Telefonické konzultácie vzhľadom na extrémnu vyťaženosť ambulancie nie je možné poskytovať.

Našim poslaním je viesť pacienta k zvládnutiu svojho ochorenia prostredníctvom pochopenia podstaty choroby , spôsobu liečba s využitím najmodernejších technologických zariadení. V starostlivosti o pacientov s inzulínovými pumpami patríme k najväčším zdravotníckym zariadeniam s najväčšími skúsenosťami. Pacientov nastavujeme na liečbu inzulínovou pumpou ambulantným spôsobom. Veľkú pozornosť venujeme ťarchavým pacientkam (diabetes mellitus vzniknutý počas ťarchavosti) ako aj príprave diabetičiek na tehotenstvo. Vyšetrujeme aj pacientky s ochorením štítnej žľazy, ktoré boli zistené počas skríningu u gynekológa. Podieľame sa na vedeckej činnosti. MUDr. Jozef Lacka, PhD., MBA, prvým autorom a spoluautorom kníh, vedeckých publikácií publikovaných v domácich aj zahraničných časopisoch.

Našim pacientom zabezpečujeme vysoký komfort vyšetrenia. Pacient si môže vybrať zo služieb, ktoré im zabezpečia časovú úsporu a komfort spojený so starostlivosťou o zdravie.

Kontakt

JAL, s. r. o.
Ambulancia pre diabetes, poruchy metabolizmu a výživy
Endokrinologická ambulancia

Trhová 4
Trnava
91701

Tel: 033/3812655

diabetologiatrnava@centrum.sk
endokrinologiatrnava@centrum.sk

Výživový doplnok s obsahom vitamínov, minerálov a antioxidantov

Glucose Vital 90 tabliet

Glucose Vital 90 tabliet

Výživový doplnok s obsahom vitamínov, minerálov.

Kúpiť

Glucose Vital 30 tabliet

Glucose Vital 30 tabliet

Výživový doplnok s obsahom vitamínov, minerálov.

Kúpiť

Dostupnosť
Glucose Vital je výživový doplnok, ktorý je svojim zložením určený predovšetkým ľuďom so zvýšenou hladinou glukózy v krvi a je dostupný v každej lekárni. V prípade, že produkt v lekárni nemajú skladom, lekárnik vám ho rád objedná a do 24 hodín môžu byť u vás, alebo je možné si ho jednoducho zakúpiť online.

Zloženie a dávkovanie

zobraziť tabuľku zloženia a dávkovanie

Prečítajte si príbalový leták

PDF súbor na stiahnutie

Mohlo by Vás zaujímať

Vitamíny a minerály u diabetika

Vitamíny a minerály sú pre naše telo veľmi dôležité. Cukrovka je totiž ochorenie, ktoré zvyšuje oxidačný stres…

Chcem vedieť viac

Základné informácie o cukrovke

Čo je diabetes? Ako vzniká, čo ho spôsobuje a ktoré typy diabetu rozoznávame? Akú úlohu zohráva v ľudskom tele inzulín?…

Chcem vedieť viac

Komplikácie cukrovky

Dlhodobá ignorácia alebo nesprávna liečba cukrovky môže viesť až k vážnym akútnym či chronickým komplikáciám…

Chcem vedieť viac